Wystawa kronik SP 28

Z okazji Święta Szkoły uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście mieli niecodzienną okazję do obejrzenia wystawy kronik Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie.

Spotkania z patronem SP 28

Z okazji 29. rocznicy nadania naszej szkole imienia Synów Pułku Ziemi Lubelskiej uczniowie klas: Vc i Vd spotkali się z przedstawicielem patrona Szkoły Podstawowej nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie - p. płk. Marianem Wojtasem.

Spotkanie autorskie z panią Agnieszką Więk-Bernat, autorką książki "Zbrodnie w Nickelswalde".

14 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z nauczycielką naszej szkoły, panią Agnieszką Więk-Bernat, autorką książki "Zbrodnie w Nickelswalde".

eTwinning w bibliotece

W ramach Tygodnia eTwinning pani Ewa Pawłowska-Pecka przeprowadziła w czytelni biblioteki szkolnej cykl zajęć: Bajkowa Akademia Angielskiego skierowany do uczniów klas II, III i IV.