Wyniki konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów klas VI

Wyniki konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów klas VI

Dnia 23.05.2014 r. odbył się konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii dla uczniów klas szóstych. Konkurs odbył się z wykorzystaniem szkolnej platformy edukacyjnej Librus. Celem konkursu było m. in. rozwijanie zainteresowań i motywacji do nauki języka angielskiego; poszerzenie wiedzy uczniów na temat Wielkiej Brytanii, jej historii, kultury, tradycji i życia codziennego mieszkańców; oraz zachęcanie uczniów do samodzielnego zdobywania wiedzy na temat angielskiego obszaru językowego, w tym korzystania ze źródeł informacji. W konkursie wzięło udział 11 uczniów. Przystąpili oni do rozwiązania testu zawierającego różne typy zadań w języku angielskim. A oto laureaci:

I miejsce (ex aequo)
Kacper Janicki kl. VI d
Marcin Kamiński kl. VI c

Gabriela Szymańska kl. VI c

III miejsce (ex aequo)
Weronika Czerniawska kl. VI d
Michał Żurkowski kl. VI c

Laureaci zostali nagrodzeni wpisem cząstkowej oceny celującej z języka angielskiego, a pozostali uczestnicy otrzymali cząstkowe oceny bardzo dobre.
Gratulujemy!!!

relację przygotowała pani Justyna Kozyrska