Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Wyniki etapu okręgowego konkursów przedmiotowych

shadow


10 grudnia zakończyły się okręgowe eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że w tym roku będziemy mieli aż 35 szans na sukces w zmaganiach wojewódzkich. Życzymy powodzenia!!! A oto nasi mistrzowie:...



Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego:

Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska 35 pkt
Emilia Dębicka  klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 33 pkt
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska 32 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego:

Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Grzegorz Pyda 36 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Hanna Wicha 34 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 40 pkt
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska 38 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 36 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 36 pkt
Natalia Goliszek klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 33 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska 32 pkt

PRZYPOMINAMY, ŻE TYLKO KONKURSY: JĘZYKA POLSKIEGO - POLONISTYCZNY, MATEMATYCZNY ZWALNIAJĄ Z PIERWSZEJ CZĘŚCI ORAZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z DRUGIEJ CZĘŚCI TESTU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ !!!

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu ortograficznego:

Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Marzena Wróblewska
Wiktoria Suda  klasa 6A nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego:

Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 40 pkt
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 38 pkt
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 38 pkt
Gabriela Korneluk klasa 5D nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 34 pkt
Stanisław Bojarski klasa 5C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 33 pkt
Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 33 pkt
Mateusz Groszek klasa 5B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 32 pkt
Milena Tarkowska klasa 5D nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński 32 pkt

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu przyrodniczego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 40 pkt
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 39 pkt
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 39 pkt
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 39 pkt
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 38 pkt
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 37 pkt
Rafał Jóźwiak klasa 5A nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 37 pkt
Wojciech Kowalczyk klasa  nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 35 pkt
Klaudia Smyk klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 35 pkt
Renata Sochan klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 35 pkt
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska 35 pkt
Dawid Dylon klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 33 pkt
Amelia Motyka klasa 5E nauczyciel przygotowujący Anna Chodun 32 pkt