Szlachetna Paczka w naszej szkole

Pracownicy i uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka” organizowanej od lat przez Stowarzyszenie „Wiosna” księdza Jacka Stryczka. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy potrzebującym. Dla wybranej przez nas rodziny przygotowaliśmy paczkę, w której znalazły się rzeczy odpowiadające jej indywidualnym potrzebom. Były tam środki czystości, żywność, słodycze, przybory szkolne, zabawki, obuwie dla dzieci i ubrania. Darów było tak dużo, że „nasza paczka” składała się z 12 paczek. Wolontariusze dostarczający ten prezent przekazali nam słowa podziękowania od obdarowanej rodziny. „Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tak udanych paczek. Mamy nadzieję, że pomoc przez Was okazana powróci do Was”

relację przygotowała pani Aldona Piasecka