III WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK ,,JEZUS MALUSIEŃKI”

III WOJEWÓDZKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK ,,JEZUS MALUSIEŃKI”

Uczniowie z naszej szkoły z klasy 5 E (Karolina Sulowska, Amelia Motyka i Piotr Tomasik) wzięli udział w III Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie pod Honorowym Patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Artura Mizińskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza i Pani Dyrektor Danuty Gieletycz. Karolina zaśpiewała pastorałkę ,,Biała Ziemia”. Amelia i Piotr zagrali na flecie kolędę ,,Lulajże Jezuniu”. Amelia zaśpiewała tą kolędę. W opinii jury poziom festiwalu był bardzo wysoki.

relację przygotowała pani Janina Rososzczuk