Szlachetna paczka

Rodzina, do której kierujemy naszą pomoc składa się z 3 osób: mamy - pani Beaty, dwójki dzieci:  Adasia (6 lat)  i Oli (5 lat). Wraz z rodziną mieszka brat pani Beaty – pan Dawid, który uległ wypadkowi w czasie pracy.

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do wsparcia tak szlachetnego przedsięwzięcia. Nie bądźmy obojętni wobec potrzeb innych. Podarujmy im odrobinę radości i świadomość, że ktoś o nich pamięta, że wokoło są życzliwi ludzie. Dzięki pomocy rodzina będzie miała lepsze święta!
Potrzebne artykuły prosimy dostarczać do 6 grudnia 2012r. (czwartek) do sali nr 9 lub 24.
Jeśli każda klasa dostarczy tylko kilka artykułów to przygotujemy dużą paczkę!
Szczegółowy spis potrzebnych rzeczy można znaleźć na plakatach oraz u wychowawców klas.

W ramach tej akcji zapraszamy na kiermasz ciast, który odbędzie się 3 grudnia 2012 r. (poniedziałek), z którego pieniądze przeznaczymy na zakup brakujących artykułów.

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.
Uczniowie klasy VI D i nauczyciele: Anna Szum, Agnieszka Zybura