Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

GALA KONKURSOWA

shadow

GALA KONKURSOWA
 
9 czerwca odbyła się Gala Konkursowa dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych  zorganizowana przez Prezydenta Miasta Lublin. Prezydent Żuk podsumował kuratoryjne konkursy przedmiotowe i tematyczne przeprowadzone w roku szkolnym 2014/15. Dyrektor naszej szkoły, Pan Marek Błaszczak, odebrał od władz miasta puchar za zajęcie I miejsca w województwie oraz zdobycie największej ilości, bo aż 28,  tytułów laureata przez uczniów SP 28. Uczniowie zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami książkowymi, a także stypendiami Prezydenta miasta Lublin. Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów uhonorowani zostali kwiatami i dyplomami. Uroczystość uświetnił występ uczniów Szkoły Tańca „Zamek”, którzy brawurowo wykonali tańce klasyczne i latynoskie. A oto nazwiska nagrodzonych uczniów i nauczycieli. 
 
Uczniowie szkół podstawowych nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lublin

Najliczniejszą grupę laureatów mają placówki:
1. Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
– 14 uczniów zdobyło 28 tytułów laureata

2. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Tarugutta – 15 uczniów zdobyło 20 tytułów laureata,
3. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego– 13 uczniów zdobyło 20 tytułów laureata
4. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II – 16 uczniów zdobyło 17 tytułów laureata
5. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego – 8 uczniów zdobyło 10 tytułów laureata

Najwyższe lokaty otrzymało 28 uczniów, którzy zdobyli więcej niż jeden tytuł:
5 tytułów zdobył 1 uczeń Jakub Marzec uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego 4 tytuły zdobyło 2 uczniów
1. Aleksandra Pszczoła uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
2. Michał Wojtasiewicz uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28


3 tytuły zdobyło 6 uczniów
1. Justyna Magier uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
2. Maria Nowakowska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
3. Krzysztof Stasiak uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 28

4. Jakub Wermiński uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 38
5. Ada Galant uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 42
6. Adrianna Porębska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego

2 tytuły zdobyło 19 uczniów:
1. Hanna Sykuła uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 3
2. Wiktoria Rybaczek uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 4
3. Jakub Szulej uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
4. Wojciech Ciecierski uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 6
5. Mateusz Dąblowski uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
6. Karolina Stachyra uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 7
7. Karolina Kozakiewicz uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 14
8. Emilia Dębicka uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
9. Miłosz Komada uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
10. Adrianna Wieleba uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28

11. Kamil Fahmi Amin uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
12. Julia Dzierżek uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 34
13. Katarzyna Kożuch uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 34
14. Rafał Dziki uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 40
15. Jonasz Rzucidło uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 44
16. Paweł Grymuza uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 44
17. Wiktoria Matacz uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 50
18. Michał Maj uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 51
19. Klaudia Brodowska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego

Laureaci konkursu polonistycznego:


Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Emilia Dębicka  klasa 6C nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska

Laureaci konkursu matematycznego:

Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Hanna Wicha

Laureaci konkursu języka angielskiego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Katarzyna Łukowska

Laureaci konkursu ortograficznego:

Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Sylwia Budzyńska
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Marzena Wróblewska
Wiktoria Suda  klasa 6A nauczyciel przygotowujący Marzanna Pogonowska

Laureaci konkursu historycznego:

Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Stanisław Bojarski klasa 5C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński
Emilia Dębicka klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński

Laureaci konkursu przyrodniczego:

Aleksandra Pszczoła klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewskat
Miłosz Komada klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Maria Nowakowska klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Krzysztof Stasiak klasa 5D nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Kamil Fahmi Amin klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Rafał Jóźwiak klasa 5A nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Wojciech Kowalczyk klasa  nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Renata Sochan klasa 6D nauczyciel przygotowujący Anna Chodun
Adrianna Wieleba klasa 6B nauczyciel przygotowujący Małgorzata Konarzewska
Dawid Dylon klasa 6C nauczyciel przygotowujący Anna Chodun

Laureaci konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Michał Wojtasiewicz klasa 6C nauczyciel przygotowujący Daniel Osiński

 

informację przygotowała pani Marzanna Pogonowska