Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Gala laureatów 2014/2015 - konkursy przedmiotowe i tematyczne.

shadow

Prezydent Miasta Lublin wręczył nagrody książkowe i dyplomy tegorocznym laureatom oraz pamiątkowe dyplomy Prezydenta Miasta dla szkół na ręce dyrektorów, za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów w roku szkolnym 2014/ 2015

Uczniowie szkół podstawowych nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lublin

Najliczniejszą grupę laureatów mają placówki:
1. Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
– 14 uczniów zdobyło 28 tytułów laureata

2. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Tarugutta – 15 uczniów zdobyło 20 tytułów laureata,
3. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego– 13 uczniów zdobyło 20 tytułów laureata
4. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II – 16 uczniów zdobyło 17 tytułów laureata
5. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego – 8 uczniów zdobyło 10 tytułów laureata

Najwyższe lokaty otrzymało 28 uczniów, którzy zdobyli więcej niż jeden tytuł:
5 tytułów zdobył 1 uczeń Jakub Marzec uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego 4 tytuły zdobyło 2 uczniów
1. Aleksandra Pszczoła uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
2. Michał Wojtasiewicz uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28


3 tytuły zdobyło 6 uczniów
1. Justyna Magier uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
2. Maria Nowakowska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
3. Krzysztof Stasiak uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 28

4. Jakub Wermiński uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 38
5. Ada Galant uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 42
6. Adrianna Porębska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego

2 tytuły zdobyło 19 uczniów:
1. Hanna Sykuła uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 3
2. Wiktoria Rybaczek uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 4
3. Jakub Szulej uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
4. Wojciech Ciecierski uczeń kl. V Szkoły Podstawowej nr 6
5. Mateusz Dąblowski uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 6
6. Karolina Stachyra uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 7
7. Karolina Kozakiewicz uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 14
8. Emilia Dębicka uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
9. Miłosz Komada uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
10. Adrianna Wieleba uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28

11. Kamil Fahmi Amin uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 28
12. Julia Dzierżek uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 34
13. Katarzyna Kożuch uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 34
14. Rafał Dziki uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 40
15. Jonasz Rzucidło uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 44
16. Paweł Grymuza uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 44
17. Wiktoria Matacz uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej nr 50
18. Michał Maj uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej nr 51
19. Klaudia Brodowska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego

Spotkania takie rokrocznie miasto organizuje od 1995 roku.