„Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”

7 września 2015 r. uczniowie klas II i III integracyjnych oraz grupa uczniów z klasy IVA uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”.
Dzieci w przystępny i ciekawy sposób dowiedziały się jak dbać o własne bezpieczeństwo w sieci i jak odpowiedzialnie korzystać z dostępnych w Internecie treści.

Zajęcia miały formę prezentacji multimedialnych uzupełnionych zabawami, scenkami i quizami. Zostały przeprowadzowane przez przedstawicielki Fundacji dla Kultury.pl - p. Alicję Bar i p. Beatę Turek. Oto link do fotorelacji ze spotkania.

Na internetowej stronie projektu dostępne są bezpłatne kursy e-learningowe dla uczniów, rodziców i nauczycieli związane z tematyką bezpieczeństwa w Internecie. Zachęcamy do udziału w szkoleniach online.

Anna Jałowińska i Anna Szum