Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

shadow

W dniu 29 listopada w Lublinie odbyły się Miejskie Igrzyska w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców. Zwycięstwo odniosły dziewczęta naszej szkoły z czasem 2.09,55 oraz chłopcy zwyciężając z czasem 2.02,22. W finale wojewódzkim Igrzysk ponownie zwyciężyły nasze sztafety.

  

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - pływanie

Sztafeta 4x25 m. st. dowolnym dziewcząt I miejsce

  1. Adriana Osmólska
  2. Olga Michałowska
  3. Anna Gawlik
  4. Julia Małek
  5. Natalia Nowicka
  6. Julia Lisica
  7. Natalia Wyrębek
  8. Karolina Smyłek

Sztafeta 4x25 m. st. dowolnym chłopców  I miejsce

  1. Jakub Konop
  2. Cezary Szypulski
  3. Przemysław Podsiadło
  4. Maciej Boguszewski
  5. Dominik Niedziałek
  6. Bartosz Wajler
  7. Jarosław Zieliński
  8. Michał Rogala

Starty indywidualne:

  •  Dominik Niedziałek I miejsce 50 m.st.grzbietowym
  •  Jarosław Zieliński I miejsce 50 m. st. dowolnym
  •  Bartosz Wajler II miejsce 50 m. st. klasycznym
  •  Adriana Osmólska I miejsce 50 m. st. grzbietowym
  • Olga Michałowska II miejsce 50 m. st. dowolnym
  • Julia Małek III miejsce 50 m. st. dowolnym
  • Przemysław Podsiadło II miejsce 50 m. st. dowolnym
  • Anna Gawlik III miejsce 50 m. st. klasycznym

 

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Skład sztafety dziewcząt I miejsce

  1.  Adriana Osmulska
  2.  Anna Gawlik
  3.  Natalia Nowicka
  4. Julia Lisica
  5. Karolina Smyłek
  6. Julia Małek
  7.  Natalia Wyrębek
  8. Olga Michałowska

Starty indywidualne:

                Adriana Osmulska        II miejsce 50 m.st.grzbietowym
 

Skład sztafety chłopców I miejsce

  1.  Dominik Niedziałek
  2.  Bartosz Wajler
  3. Jarosław Zieliński
  4. Jakub Konop
  5.  Maciej Boguszewski
  6.  Michał Rogala
  7. Cezary Szypulski
  8.  Przemysław Podsiadło

Starty indywidualne:

  •  Dominik Niedziałek        I miejsce             50m.st.grzbietowym
  •  Jarosław Zieliński          I miejsce           50 m. st. dowolnym
  •  Bartosz Wajler                II miejsce           50 m. st. klasycznym