Wybory samorządu uczniowskiego

Dnia 08.10.2010 roku w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego w których wzięli udział   uczniowie z klas IV – VI ( 265 osób). Jeden głos był nieważny. Kandydowało 6 uczniów. Najwięcej głosów 84 uzyskał uczeń klasy VI A Jan Pacocha (Gratulacje !!!!) i on został przewodniczącym samorządu uczniowskiego w naszej szkole. Oto oficjalne wyniki i liczba głosów jakie uzyskali poszczególni kandydaci:

1.

JAN PACOCHA – 84 głosy (KL. VI A)

2.

GABRIELA MUCHA – 60 głosów (KL. VI D)

3.

WERONIKA JAWORSKA – 51 głosów (KL. VI E)

4.

WIKTORIA WRZESIŃSKA– 39 głosów (KL. VI C)

5.

NATALIA NOWICKA – 17 głosów (KL. VI D)

6.

JULITA ROMANEK – 14 głosów (KL. VI A)

Gratulacje dla wszystkich kandydatów za przygotowanie kampanii wyborczych. Władzom samorządu uczniowskiemu życzymy jak największej liczby pomysłów, ciekawych projektów, wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Najlepszą frekwencją podczas głosowania mogły poszczycić się klasy V A i V E – w obu tych klasach frekwencja wyniosła 100%