Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. "Bądź bezpieczny na drodze"

Logo

Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej już po raz piąty organizuje Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. "Bądź bezpieczny na drodze". Hasło V edycji konkursu brzmi: „Pamiętaj, masz jedno życie”. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I - VI szkół podstawowych i uczniowie gimnazjów z terenu woj. lubelskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie pracy plastycznej, komputerowej lub literackiej uwzględniającej tematykę konkursu. Termin wykonania prac: do 28 lutego 2011r. Rozdanie nagród odbędzie się 25 marca 2011 r. podczas XII Międzyszkolnego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Patronat nad konkursem sprawują: Lubelski Kurator Oświaty oraz Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie.
 Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie.
Prace konkursowe należy składać do 25 lutego 2011 roku do p. Anny Szum - sala nr 24.