WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego –za wolność Waszą i Naszą". W etapie wojewódzkim można było uzyskać 52 pkt. Aby zostać laureatem należało uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi. Po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów przez Komisję Konkursową wyniki są następujące. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie :

1. KRZYSZTOF SOCHAN 49 p. KL. VI C
  2. SZYMON MAJ 47 p. KL. VI D
  3. JAKUB FAHMI AMIN AHMED 46 p. KL. V E

Wyniki pozostałych uczniów
  1. MATEUSZ GROCHOWSKI 36 p. KL. V E (Finalista)
informację przygotował pan Daniel Osiński