Zielona Szkoła klas IV na Roztoczu

W dniach 12-14 czerwca 2017 roku klasy IVb i IVe (integracyjne) oraz klasa IVd były na Zielonej Szkole na Roztoczu.
Zwiedziliśmy Zwierzyniec (między innymi Kościół św. Jana Nepomucena na wyspie oraz rezerwat koników polskich). Nocowaliśmy w pięknym pensjonacie, w sosnowym lesie, w Suścu. Drugiego dnia odbył się spacer do Szumów nad Tanwią. Wieczorem piekliśmy kiełbaski na ognisku. Dwa razy kąpaliśmy się w basenie. Trzeciego dnia zwiedziliśmy Krasnobród (Bazylika Krasnobrodzka, Ptaszarnia, Kapliczka na wodzie) oraz spacerowaliśmy po zamojskiej starówce.
Wróciliśmy z pamiątkami ze zwiedzanych miejsc, miłymi wspomnieniami, bardziej zintegrowani i zadowoleni.

Relację przygotowała Magdalena Tkaczyk