Na wakacje z misiem Paddingtonem!

Przed nami wakacyjny wypoczynek więc marzą nam się już podróże i te małe i te duże! Niewątpliwie długą przeprawę przebył miś Paddington – z odległego Peru  aż do samego  Londynu! Postać i historię  tego przesympatycznego misia poznały dzieci z klasy 2g  w ramach programu „Angielski bez granic”.
Razem z nowym przyjacielem udaliśmy się w najbardziej znane miejsca w Londynie! Wspólnie „zwiedziliśmy” London Eye, Tower of London, Buckingham Palace czy słynną wieżę zegarową Big Ben! Zapoznaliśmy się również z fragmentami książki pt: „Londyn z Paddingtonem” autorstwa Michaela Bonda. Na zakończenie wykonaliśmy kolorowe „bookmarks” czyli zakładki do książek! Z radością wspomnimy Paddingtona, gdy wpadnie nam w ręce jakaś wakacyjna lektura!
                                                                                                                                           Katarzyna Łukowska