2.Nocna Mila Niepodległości

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Niepodległości pt. „2.Nocna Mila Niepodległości“ organizowanym w Lublinie przez Kuratorium Oświaty w Lublinie przy współpracy z Fundacją „Ruchu Solidarności Rodzin”. Bieg zostanie zorganizowany w centrum Lublina w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W ramach wydarzenia odbędą się trzy biegi dedykowane uczniom, rodzicom i nauczycielom ze szkół podstawowych klasy IV-VII, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na dystansie 1609 metrów. Szczegółowy regulamin i program w załączeniu. Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i historii Polski. Formuła biegu umożliwia przeprowadzenie zawodów ze startu wspólnego dzieci, młodzieży , rodziców i nauczycieli. Ten niecodzienny, międzypokoleniowy bieg w Lublinie upamiętni historię pokoleń Polaków i umożliwi w ten sposób oddanie im należnej czci i honoru. Jest to również niebywała okazja do tego aby wspólnie , obok siebie na trasie biegu mogli rywalizować uczniowie ze swoimi rodzicami i nauczycielami. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano dekoracje medalową. Najliczniejsza reprezentacja szkolna startująca w biegu otrzyma puchar. Zwracam się z prośbą do Państwa Dyrektorów o promocję biegu w środowisku Państwa szkoły poprzez aktywne zaangażowanie nauczycieli wychowania fizycznego w wystawienie wspólnej biegowej reprezentacji szkoły złożonej z nauczycieli, rodziców i uczniów, wywieszenie plakatu w eksponowanym miejscu skierowanego do rodziców a także zamieszczenie informacji elektronicznej na stronie internetowej placówki tak chętnie odwiedzanej przez rodziców.

Zapisy na bieg drogą elektroniczną na stronie http://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/332

Obowiązuje limit zawodników: reprezentacje szkolne – 500 osób, zawodnicy kategorii OPEN – 55 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki do pobrania