Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

shadow

Klasy I - VII
Lp. Rodzaj zajęć Termin Sala Nauczyciel prowadzący zajęcia
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii dla klas czwartych, szóstych i siódmych czwartek 14.10 – 15.55 107 Agnieszka Horyńska
2. Zajęcia rozwijające z biologii wtorek 15.05 – 15.45 17 Anna Chodun
3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z biologii i przyrody (klasy siódme i szóste oraz klasa 5b) wtorek 8.00 – 8.45 25 Anna Chodun
4. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego (klasy czwarte) środa 8.55 – 9.40 164 Ewa Zielińska
5. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego wtorek 15.00 – 15.45 100 Ewa Zielińska
6. Koło teatralne „Młodzi, zdolni” poniedziałek 15.05 – 16.00 czwartek 15.05- 16.00 sala teatralna Marzena Wróblewska, Małgorzata Piasecka, Marzanna Pogonowska
7. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego (klasa 6 c) co drugi tydzień czwartek 14.15 – 15.00 13 Sylwia Budzyńska
8. Zajęcia rozwijające z języka polskiego (klasa 6 c) co drugi tydzień czwartek 14.15 – 15.00 13 Sylwia Budzyńska
9. Zajęcia z języka angielskiego (klasa 7 c) czwartek 15.05 – 15.50 13 Sylwia Budzyńska
10. Konsultacje z języka angielskiego piątek 11.25-12.10 59 Sylwia Budzyńska
11. Koło plastyczne dla klas siódmych wtorek 14.15 – 15.00 158 Anna Ogorzałek
12. Zajęcia ortograficzno-językowe (klasy 5 b i 7 a) piątek 8.00-8.45 17 Teresa Marczewska
13. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klas szóstych piątek 8.00 – 8.45 58 Justyna Kozyrska
14. Zajęcia rozwijające z matematyki (klasa 4 c) piątek 8.00 – 8.45 111 Aneta Siwiec
15. Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas piątych co dwa tygodnie wtorek 13.25-14.1025 5 Aneta Siwiec
16. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z matematyki (klasa 7 b) poniedziałek 8.00 – 8.45 5 Hanna Wicha
17. Kółko chemiczne środa  15.05-15.50 19 Anna Włodarczyk
18. Konsultacje z chemii dla uczniów klas siódmych poniedziałek 15.05-15.50 160 Anna Włodarczyk
19. Konsultacje z języka polskiego dla klas VII c i VII e poniedziałek 7.30-8.00 13 Zofia Starownik
20. Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla klas VII c i VII e wtorek 7.30-8.00 środa 7.30-8.00 13 Zofia Starownik
21. Konsultacje z matematyki poniedziałek 14.10-15.00 2 Grzegorz Pyda
22. Kółko matematyczne piątek 7.15-8.00 2 Grzegorz Pyda
23. Kółko historyczne wtorek 15.00 – 16.40 czwartek15.00 – 15.50 111 Daniel Osiński
24. Szachy czwartek 14.15 – 15.00
od grudnia co 2 tygodnie
111 Daniel Osiński
25. Koło polonistyczne Poniedziałek 8.00 – 8.45 14.15 – 15.00 wtorek 8.00 – 8.45; 8.55-9.40 środa 8.00 – 8.45 czwartek8.55 – 9.40 27,  53 Marzena Wróblewska Marzanna Pogonowska
26. Szkolny Klub ScottieGo (klasa 4 b) poniedziałek 12.20 – 13.05 24 A Anna Szum
28. Warsztaty „Tacy sami a odległość między nami” od XI 2017 do I 2018 poniedziałek 14.15 – 15.00 9 Anna Jałowińska
29. Zajęcia komputerowe dla klas czwartych od II 2018 do IV 2018 poniedziałek 13.25 – 14.10 24 Anna Jałowińska
30. Zajęcia rozwijające zainteresowania i teatrzyki freblowskie (klasa 1 a) poniedziałek 13.15-14.00 M5 Barbara Bałdyga
31. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 1 b) poniedziałek 12.10-13.05 M4 Anna Iwanicka
32. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 1 c) piątek 11.20-12.10 10 Katarzyna Bryłowska
33. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 1 d) poniedziałek 11.25-12.10 10 Izabela Irga-Sęk
34. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 1 e) czwartek 10.35-11.20 47 Halina Lipińska
35. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 2 a) co dwa tygodnie poniedziałek 11.25-12.10 33 Ewa Burdan
36. Zajęcia rozwijające (klasa 2 a) co dwa tygodnie poniedziałek 11.25-12.10 33 Ewa Burdan
37. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 2 b) środa 8.00-8.45 29 Joanna Gałat
38 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 2 c) poniedziałek 13.25-14.10 33 Beata Dwojakowska-Bukowska
39. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 3 a) co dwa tygodnie środa 8.55-9.40 22 Małgorzata Piasecka
40. Zajęcia rozwijające (klasa 3 a) co dwa tygodnie środa 8.55-9.40 22 Małgorzata Piasecka
41. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 3 b) czwartek 9.45-10.30 58 Ewa Król
42 Zajęcia rozwijające  (klasa 3 b) czwartek 8.55-9.40 47 Ewa Król
43. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 3 c) co dwa tygodnie środa 8.00-8.45 33 Bożena Krucikowska
44. Zajęcia rozwijające (klasa 3 c) co dwa tygodnie środa 8.00-8.45 33 Bożena Krucikowska
45. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (klasa 3 f) co dwa tygodnie poniedziałek 8.55-9.40 33 Małgorzata Smagowska
46. Zajęcia rozwijające (klasa 3 f) co dwa tygodnie poniedziałek 8.55-9.40 33 Małgorzata Smagowska
47. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego Angielski bez granic  (klasa 3 e) czwartek 12.20 – 13.05 29 Justyna Kozyrska, Iwona Sidor
48. Koszykówka – dziewczynki klas drugich i trzecich wtorek 16.15 – 17.30 sala gimnastyczna Małgorzata Kołtuniak
49. Pływanie – klasy trzecie poniedziałek 8.55 – 9.40 wtorek 15.45 – 16.30 basen Krzysztof Kozak
50. Pływanie – zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 16.30 – 17.15 piątek 16.30 – 17.15 basen Marta Karykowska
51. Siatkówka czwartek16.30 – 17.15 sala gimnastyczna Jacek Skrzyński
52. Tenis stołowy wtorek 13.30 – 15.00 sala gimnastyczna Jacek Skrzyński
53. Piłka nożna - klasy piąte sobota 12.00 – 13.30 sala gimnastyczna Mariusz Niedźwiecki
54. Bajkoterapia piątek 12.20 - 13.05 10 Magdalena Tkaczyk
55. Zajęcia muzyczne poniedziałek 15.05 - 15.55
środa 14.15 - 15.00
122 Urszula Plis
56. Koło dziennikarskie czwartek 8.00 103 Sławomir Błażewicz
57. Zajęcia rozwijające "Mistrz mapy" (klasy 5e, 5b, 5c, 5d) wtorek 14.10 - 15.00 25 Małgorzata Konarzewska
58. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii (klasy 7a, 7b, 7c) wtorek 15.00 - 15.45 25 Małgorzata Konarzewska
59. Zajęcia rozwijające z przyrody dla klas 6a i 6c piątek 13.05 - 14.10 25 Małgorzata Konarzewska
60. Gry i zabawy z elementami mini koszykówki (dziewczęta klas I - III) piątek 15.30 - 16.30 duża sala gimnastyczna Izabela Paszek
61. Techniki efektywnego uczenia się czwartek 14.15 - 15.00 111 Iwona Sidor
62. Schola piątek 13.25 - 14.10 11 s. Bernarda Kaczor



KLASY GIMNAZJALNE II - III

 
1. Zajęcia teatralne (język angielski) czwartek 14.15 - 15.00 sala teatralna Agnieszka Adamczyk, Agnieszka Goliszek
2. Zajęcia z biologii czwartek 14.15 - 16.00 124 Ewa Ćwik
3. Zajęcia z matematyki wtorek 14.15 - 15.00 130 Bożena Dębicka
4. Zajęcia biblioteczne wtorek 14.15 - 15.00 czytelnia Urszula Dolińska
5. Zajęcia z języka angielskiego poniedziałek 14.15 - 15.45 129 Joanna Filipowicz-Adamowicz
6. Zajęcia z matematyki czwartek 14.15 - 15.00 130 Barbara Gawrońska
7. Zajęcia z chemii środa 8.55 - 9.45; 15.05 - 15.50 143, 133 Grażyna Głowacka
8. Zajęcia  z matematyki piątek 13.25 - 14.10 130 Olga Krawczyk
9. Zajęcia z języka polskiego wtorek 14.15 - 15.00 10 Mariola Krawczyk
10. Zajęcia muzyczne poniedziałek 15.05 - 15.55 122 Urszula Plis
11. Zajęcia z matematyki wtorek 8.00 - 8.45 115 Aneta Siwiec
12. Zajęcia z geografii czwartek 14.10 - 15.50 126 Agata Węska
13. Zajęcia z języka niemieckiego piątek 8.00 - 8.45 128 Violetta Winiarczyk
14. Zajęcia dla uczniów z dysleksją poniedziałek 13.10 - 14.00 104 Beata Zgnilec
15. Zajęcia z języka włoskiego środa 14.10 - 15.00 22 Krzysztof Celiński
16. Szkolne Koło Caritas wtorek 15.00 - 15.15.45 22 Krzysztof Celiński
17. Zajęcia z języka polskiego piątek 8.00 - 8.45 143 Wiesława Chmiel
18. Zajęcia z języka angielskiego (klasa 2 f) środa 8.55 - 9.45 154 Agnieszka Czuchryta
19. Zajęcia z chemii i fizyki czwartek 14.00 - 14.45; 15.00- 15.50 133 Katarzyna Guzowska
20. Zajęcia informatyczne (klasa 3 b) wtorek 15.00 103 Małgorzata Kącka
21. Zajęcia muzyczne poniedziałek 15.05 - 15.55 środa 14.15 - 15.00 122 Urszula Plis
22. Zajęcia z fizyki poniedziałek 14.15 - 15.00 118 Bogdan Warda
23. Zajęcia z biologii piątek 14.15 - 15.50 124 Judyta Popiołek
24. Zajęcia socjoterapeutyczne poniedziałek 14.15 165 Agnieszka Szajda
25. Koło dziennikarskie czwartek 8.00 103 Sławomir Błażewicz
26. Zajęcia literackie środa 12.10 biblioteka seg. B Agnieszka Więk-Bernat