„Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”

W roku 2017/2018, nasza szkoła bierze udział w projekcie „Dobrze jemy ze szkołą na widelcu”. Nasze działania mają na celu edukację w zakresie prawidłowego żywienia i zachęcanie dzieci do samodzielnego przygotowania posiłków.  W ramach projektu organizowane są prozdrowotne zajęcia dla dzieci oraz szkolenia dla pracowników stołówek. Projekt obejmuje uczniów klas 1-3, w szczególności klasy trzecie. W ramach projektu dzieci przygotowały zdrowy deser: krem czekoladowy z ciecierzycy i zdrowe kanapki. Podczas zajęć komputerowych uczniowie samodzielnie zaprojektowali piramidę zdrowego żywienia. Dzięki zaangażowaniu rodziców i dziadków uczniowie klasy 3F mieli okazję do degustacji domowego chleba, przygotowanego domowymi sposobami.

Zapraszam do galerii i zachęcam do odwiedzenia strony internetowej projektu: http://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl

informację przygotowała pani Ania Włodarczyk