Grupa Erasmus+ FLY działa!

Kolejna grupa młodzieży (12 osób) z klas drugich gimnazjalnych weszła do projektu Erasmus + FLY – Future Lies in You! Od razu zaczęliśmy intensywnie pracować, bo już niedługo wyjeżdżamy do naszej zaprzyjaźnionej szkoły W Scandicci (przedmieścia Florencji, Toskania, Włochy). W październiku i listopadzie odbyło się więc szereg spotkań na których:

1 – poznaliśmy się (bo jesteśmy z różnych klas – uczniowie oraz uczymy różnych przedmiotów - nauczyciele)
2 – odwiedziliśmy różne ciekawe miejsca pracy w Lublinie (prowadzącą działalność edukacyjną - spółdzielnię „Kargusek”, manufakturę „odlotowych” rowerów – „Rafu Bikes” oraz wegańską kawiarnię – „Kafka”)
3 – przygotowaliśmy projekt „My Innowative Bussiness”, który zaprezentujemy we Florencji.