Pływanie

W dniach 27-28.11.2008 w Szkole Podstawowej nr 22 w Lublinie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Miasta Lublin w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Do rywalizacji w wyścigu sztafet 8x25m przystąpiło 15 szkół.  Bezkonkurencyjna  zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców została Szkoła Podstawowa nr 28 (opiekun Marta Karykowska, Krzysztof Kozak).

04.12.2008 w na pływalni OSIR w Zamościu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Do rywalizacji w wyścigu sztafet 8x25m przystąpiło 16 szkół. Bezkonkurencyjna w kategorii dziewcząt została Szkoła Podstawowa nr 28  zajmując I miejsce w Województwie. W kategorii chłopców  Szkoła Podstawowa nr 28 zajęła II miejsce w Województwie. Gratulacje!!! (opiekunowie: Marta Karykowska i Krzysztof Kozak).

Skład sztafety chłopców:NOWACKI Michał, MIELNIK Mateusz, GRACZYK Bartosz, CZERNIEC Filip, SOLSKI Filip, SIDOROWSKI Michał, RUBAJ Adrian, JANICKI Mateusz, SZEWCZYK Michał, PIWKOWSKI Szymon, ŁADNY Patryk

Skład sztafety dziewcząt: KARYKOWSKA Katarzyna ,WĘGIER Katarzyna, ZYGO Karolina, ZARZECKA Anna, TETER Patrycja, KWIATKOWSKA Alicja, GADOMSKA Dominika, STRZALIŃSKA Emilia, RUBACHA Anna, MIKULSKA Katarzyna, DUDZIŃSKA Magda