Zbiórka karmy dla schroniska

Zbiórka karmy dla schroniska

Przed świętami szkolny oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przeprowadził zbiórkę żywności dla potrzebującego wsparcia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Rachowie. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przynosili do szkoły duże ilości karmy suchej, puszki, makaron, ryż, kasze, itp. - ponad 150 kg. Nad przebiegiem akcji czuwały na poziomie klas starszych p. Anna Chodun i p. Anna Żak, w klasach młodszych - p. Aldona Piasecka, w klasach pierwszych (mała szkoła) - p. Izabela Irga-Sęk, w świetlicy - p. Anna Matuszuk. Miło nam, że do tego przedsięwzięcia przyłączyły się też dzieci z klas "0" pod kierunkiem p. Doroty Wilgat. W tym roku najhojniejszymi okazali się uczniowie klas pierwszych (mała szkoła) - ok. 80 kg. Wszyscy darczyńcy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Zarząd Główny TOZ w Polsce. Karma jeszcze przed świętami została przekazana schronisku. Bardzo dziękujemy wszystkim, dla których los porzuconych zwierząt nie jest obojętny, a szczególnie Rodzicom, bez zaangażowania których tego typu działania nie byłyby tak owocne. Jesteśmy pewni, że dzięki Wam okres świąteczny dla tych, czekających na nowy dom, czworonogów był przyjemniejszy. Dziękujemy Państwu i życzymy dużo dobrego w 2018 roku.

Członkowie szkolnego oddziału TOZ w Polsce Oddział Lublin