Konkurs recytatorski

1 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Były to Eliminacje do XLIV Wojewódzkiego Turnieju Poezji Dziecięcej. Laureaci szkolnych eliminacji wezmą udział w Wojewódzkim Turnieju Poezji Dziecięcej w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” przy ul. Grodzkiej w dniach 10-13 maja 2011 roku. Laureatom szkolnych eliminacji gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU POEZJI DZIECIĘCEJ
 Komisja w składzie:
Pani Marzanna Pogonowska, pani Ewa Pawłowska-Pecka, pani Marzena Wróblewska, pani Sylwia Budzyńska wysłuchała 19 recytatorów, przyznając następujące miejsca:

LAUREACI:

Aneta Chawryło - klasa IV e
Uzyskana liczba punktów: 20/20
Nauczyciel opiekun: p. Teresa Marczewska

Konrad Goliszek- klasa VIc
Uzyskana liczba punktów: 19/20
Nauczyciel opiekun: p. Marzanna Pogonowska

Damian Gorylweski- klasa V c
Uzyskana liczba punktów: 19/20
Nauczyciel opiekun: p. Marzanna Pogonowska

Magdalena Konopa- klasa IVb
Uzyskana liczba punktów: 18/20
Nauczyciel opiekun: pani Marzanna Pogonowska

Wyróżnienia:
Krzysztof Zdunek  IV d, Zofia Mitrus  IVd - nauczyciel opiekun pani Marzena Wróblewska
Ewelina ReszkaVc, Weronika Topyła Vc - nauczyciel opiekun pani Marzanna Pogonowska
Paulina Pelc VI c - nauczyciel opiekun pani Marzanna Pogonowska

Wszystkim laureatom szkolnych eliminacji Turnieju Poezji Dziecięcej gratulujemy, a uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział konkursie.

Organizatorzy: M. Wróblewska, S. Budzyńska

Załączniki do pobrania