Dzień bezdomnego zwierzaka

Zgodnie z planem pracy Szkolnego Koła Przyjaciól Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, już po raz kolejny ogłaszamy  DZIEŃ BEZDOMNEGO ZWIERZAKA. W tym roku będzie to 15 listopada, wtorek.

Tego dnia będziemy zbierać dary dla schroniska. Każdy, kto przyniesie karmę, smycz, miskę, lub niepotrzebne w domu kocyki, narzuty, czy ręczniki będzie brał udział w losowaniu nagrody (Uwaga! Każdy los wygrywa!)
Równocześnie już dziś ogłaszamy dwa konkursy , w których może wziąć udział każdy uczeń
z klas I-VI
·         Pierwszy konkurs literacki na wierszyk, lub opowiadanie o zwierzaczku (własnym, lub tym ze schroniska)
·         Drugi na plakat zachęcający do adopcji zwierzątka z lubelskiego schroniska
Prace prosimy składać do opiekunki koła, pani Ewy Indulskiej w terminie do 10 listopada. Życzymy wspaniałych pomysłów! My zapewnimy nagrody.
Już niedługo przekażemy dokładny program atrakcji tego dnia. Obiecujemy jednak świetną zabawę, bowiem przygotowujemy własny spektakl, ciekawe spotkanie z pracownikami schroniska oraz inne miłe niespodzianki.

Załączniki do pobrania