Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

Bardzo duży sukces osiągnęli uczniowie naszej Szkoły w Szkolnych Igrzyskach Szkół Postawowych Miasta Lublin w pływaniu zdobywając dwa pierwsze miejsca w  rywalizacji sztafet dziewcząt i chłopców. Zbobycie Mistrzostwa Lublina jest jednoznaczne z uzyskaniem prawa startu w Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w grudniu w Zamościu.

Składy naszych zwycięskich sztafet

Dziewczęta: Bednarz Agata, Chudzik Paulina, Czarnecka Wiktoria, Bernat Gabriela, Goryczka Julia, Fil Konstancja, Smyłek Karolina, Tomaszewska Julia.

Chłopcy: Bednarz Mateusz, Lato Kacper, Prażmo Filip, Rejmak Dominik, Rzepecki Michał, Małyska Bartosz, Chałat Stanisław, Świętoń Filip.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz trenerowi Panu Andrzejowi Świtkowskiemu.

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj