Szlachetna PACZKA - podziękowanie

DRODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, RODZICE!

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji SZLACHETNA PACZKA nauczycielom, rodzicom i uczniom z następujących klas:

I D, I E, II D, III D,
IV B, V A, V B, V C, VI A, VI B, VI C, VI E

Dzięki Waszej wrażliwości i zaangażowaniu oraz udziałowi w kiermaszu ciast i loterii fantowej udało nam się przygotować ogromną paczkę świąteczną dla Naszej Rodziny.

Mogliśmy spełnić ich marzenia - przekazując to co otrzymaliśmy od Was m.in. wymarzoną przez Adasia grę Monopol, zabawki, ubrania, żywność, żelazko, kosmetyki. Za zebrane pieniądze podczas kiermaszu i loterii kupiliśmy m.in. odkurzacz, kurtkę zimową dla Adasia, buty zimowe i sanki dla Oli, poduszki i koc, artykuły spożywcze i środki czystości.
Przygotowaliśmy również podziękowanie w formie interaktywnego plakatu - gloga. Zapraszamy do obejrzenia.

Anna Szum, Agnieszka Zybura i uczniowie klasy VID

Oto podziękowania od organizatorów akcji SZLACHETNA PACZKA:

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Wyobraź sobie, jak poczuła się rodzina, która otrzymała przygotowaną przez Ciebie paczkę. Być może od dawna nie dostała prezentu.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Rodzina oniemiała z wrażenia na widok pięknie ozdobionych pudeł wnoszonych przez wolontariuszy. Dzieci momentalnie zabrały się do otwierania. Adaś niezwykle ucieszył się z dwóch gier planszowych "Monopol" - mówił, że zawsze marzył o takim właśnie prezencie. Ola była zachwycona na widok puzzli, książek i filmów dla dzieci. Od razu zaczęła również bawić się głową lalki do czesania. Sanki okazały się wspaniałym prezentem dla obojga dzieci. Panią Beatę i Pana Dawida ogromnie ucieszyły ubrania i odkurzacz. Wszyscy zgodnie twierdzili, że tegoroczne święta będą dla nich wyjątkowe.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina:

Z całego serca dziękujemy! Paczki, które otrzymaliśmy bardzo nas ucieszyły i dały wiarę w to, że są na świecie dobrzy ludzie. Trudno mi znaleźć słowa, które wyraziłyby, jak bardzo jestem wdzięczna. Życzę wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt. Bardzo dziękuję, Beata z rodziną