Wyniki konkursu ortograficznego klas szóstych

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA KL. VI

W konkursie wzięło udział 16 uczniów klas VI. Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii zdobył Mikołaj Jachowicz z kl. VId przygotowany przez p. Marzannę Pogonowską. Weżmie on udział w finałowym etapie Konkursu Ortograficznego o Pióro Prezydenta miasta Lublin jako przedstawiciel naszej szkoły.

Drugie miejsce zajął Dominik Rejmak z kl. VIa przygotowany przez p. Sylwie Budzyńską. Trzecie miejsce przyznano Weronice Gorący z kl. VIc przygotowanej przez p. Marzannę Pogonowską.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Komisja konkursowa

Teresa Marczewska