Szkolny Konkurs Historyczny dla klas IV - VI –„Czy znasz historię Polski”

W dniu 19.04.2012r odbył się szkolny Konkurs Historyczny dla klas IV - VI – „Czy znasz historię Polski”. Organizatorami konkursu byli  p. Maria Barbara Sułkowska oraz p. Daniel Osiński.

Celem konkursu było zapoznanie z historią naszego państwa od powstania naszego kraju w 966 r. do czasów II wojny światowej. Konkurs był przeprowadzony w formie testu w którym uczniowie odpowiadali na zadania zamknięte i otwarte.

W konkursie uczestniczyło 24 uczniów. Konkurs trwał 75 min. Gratulujemy wszystkim udziału w konkursie.

I miejsce zdobył Jakub Witan z klasy VIb

II miejsce zdobyła Julia Kędra z klasy VIc

III miejsce Łukasz Mańko - Musiał  z klasy VIc

Wyniki konkursu historycznego – „Czy znasz historię Polski”

1. Jakub Witan kl. VI B 103 p.

2. Julia Kędra kl. VI C 98 p.

3. Łukasz Mańko – Musiał kl. VI C 97 p.

4. Jarosław Boczek                           kl. VI D                      96 p.

5. Elżbieta Błaszczak                          kl. VI B                      95 p.

6. Mikołaj Jachowicz                          kl. VI D                       88 p.

7. Maria Chmielewska                        kl. V D                       87 p.

7. Magdalena Bojarska                      kl. V B                       87 p.

7. Jakub Przybyła                               kl. VI E                       87 p.

10. Julia Kubiak                                   kl. VI B                      83 p.

11. Szymon Filipiuk                            kl. VI B                      81 p.

12. Magda Konopa                             kl. V B                       78 p.

13. Piotr Skubicha                              kl. VI D                      77 p.

14. Izabela Kierepka                           kl. VI C                      67 p.

15. Kacper Ciuksza                            kl. V B                       65 p.

16. Karolina Gałat                               kl. V D                       62 p.

17. Natalia Jaworska                         kl. VI B                      46 p.

18. Michał Guz                                      kl. VI B                      45 p.

18. Rafał German                                kl. VI B                      45 p.

20. Aleksandra Kułak                         kl. IV A                       40 p.

20. Bartłomiej Szkutnik                       kl. VI E                       40 p.

22. Michał Zielonka                             kl. VI D                      37 p.

23. Rafał Solecki                                 kl. VI E                       27 p.

24. Jakub Chodulski                          kl. V B                       26 p.