V Międzyszkolny Konkurs Literacki „Inni czy tacy sami?”

W kwietniu 2012 r. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Literacki „Inni czy tacy sami?”. Informacja o konkursie została wysłana do szkół z klasami integracyjnymi w Lublinie, Chełmie, Świdniku, Janowie Podlaskim, Łęcznej, Zamościu, Biłgoraju i Białej Podlaskiej.

Organizatorzy (jury) po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami przyznało nagrody i wyróżnienie.

I miejsce zajęła Natalia Górska, uczennica kl. VI b Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej.

II miejsce przyznano Julii Dareckiej, uczennicy kl. VI c Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej.

III miejsce zajęła Ewelina Reszka, uczennica klasy VI c Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie.

Jury przyznało wyróżnienie Izabeli Kierepka, uczennicy klasy VI c Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie.

Gratulujemy zwycięzcom.

Organizatorzy (jury)