‘Mother`s Day w klasie 2d

Dnia 24 maja 2012 r. w klasie 2d odbyła się otwarta lekcja z języka angielskiego, którą poprowadziła p. Aldona Chlewińska. Na lekcji obecne były prawie wszystkie Mamy uczniów, p. dyrektor M. Błaszczak, p. dyrektor J. Włodarczyk, p. M. Chałabis, p. J. Gałat oraz p. pedagog  G. Hejduk. Temat lekcji brzmiał ‘Mother`s Day`. Uczniowie pięknie pracowali na zajęciach, z przejęciem i powagą rozmawiali o swoich Mamach, dowiedzieli się jak ich rówieśnicy z Anglii i USA obchodzą to święto oraz uczyli się składać Mamom życzenia po angielsku. O piękną część artystyczną oraz pyszne ciasteczka dla Mam zadbały p. J. Włodarczyk, M. Chałabis i J. Gałat wraz z uczniami. Wszystkie Mamy w tym dniu były radosne i z uśmiechem podziwiały umiejętności językowe, artystyczne i kulinarne swoich dzieci.