Projekt edukacyjny I like Chopin

Dnia 1 października 2010 r.,  w Mini Salonie Fryderyka,  odbyło się  45 min. spotkanie integracyjne uczestników projektu edukacyjnego "I like Chopin" z uczniami wszystkich klas pierwszych. Atmosfera spotkania doskonale  korespondowała z ideą MDM.  Gawęda o Muzyce, Fryderyku Chopinie, sukcesach  uczniów  wynikających z aktywnego udziału w projekcie wszystkich bardzo zainteresowała. Szkoła brzmiała wielokrotnym,  zbiorowym bisem piosenki GAZEBO - "I like Chopin". Do śpiewu spontanicznie włączyli się nauczyciele, pracownicy obsługi szkolnej, rodzice dzieci i.t.p. Miłą wszystkim okazała się zabawa  "Mam cukierka - dam cukierka", w którą to radośnie zaangażował się również Dyrektor Szkoły - Pan Marek Błaszczak. "Viva! Viva! la Musica".

Załączniki do pobrania