Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012

Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie bierze udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012. Akcja prowadzona jest przed świętami Bożego Narodzenia z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno- wychowawczych.

Gorąco prosimy uczniów i ich rodziców o dary odzieży, obuwia, zabawek, książek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy, żywności długoterminowej i ziemiopłodów, które trafią do najbardziej potrzebujących i pokrzywdzonych przez los. Dary można przynosić od poniedziałku do piątku do sali nr 39  na dużych przerwach tj. 9:05- 9:15 i 12:30-12:50 lub do p. M. Wronki i  A. Chlewińskiej.

Dziękujemy za wsparcie.