„PROGRAM UPOWSZECHNIANIA KOSZYKÓWKI DLA DZIECI KLAS I – III NA OBIEKTACH ORLIK”

W ramach pilotażowego „PROGRAMU UPOWSZECHNIANIA KOSZYKÓWKI DLA DZIECI KLAS I – III NA OBIEKTACH ORLIK” dnia 06.12.2012 odbyła się wspólna zabawa dla dzieci biorących  udział w programie na hali MOSiR w Lublinie. Zabawy z dziećmi poprowadzili byli reprezentanci Polski w koszykówce, ambasadorzy programu: Elżbieta Nowak, Beata Krupska – Tyszkiewicz, Adam Wójcik oraz Leszek Karwowski. W imprezie wzięli udział nasi uczniowie z klas I – III, którzy brali udział w zajęciach. Wszyscy uczestnicy otrzymali piłki do koszykówki i pamiątkowe dyplomy. ”ROZSZERZAJMY ZARAZĘ, KTÓRA ZWIE SIĘ KOSZYKÓWKĄ ". Dziękujemy rodzicom którzy pomogli w organizacji wyprawy.

Więcej informacji na stronie: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/714389,koszykowka-w-hali-mosir-odbyl-sie-turniej-finalowy-orlik-1,id,t.html

relację przygotowała pani Izabela Paszek