Podziękowania za udział w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012

Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie zakończyła zbiórkę darów w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012. Kierujące Sztabem Akcji nr 113 w naszej szkole p. Aldona Chlewińska i p. Maria Wronka serdecznie dziękują uczniom, rodzicom i nauczycielom za wsparcie i pomoc ludziom biednym. Zebraliśmy mnóstwo zabawek, odzieży, obuwia, książek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości, słodyczy i żywności długoterminowej. Dary przekazane zostały organizatorom Akcji, posiadającym stosowne uprawnienia i rozeznanie społeczne, niezbędne do ich właściwego rozdziału i wydawania. Podziękowania kierujemy również do ''wolontariuszy-przyjaciół akcji'' z klasy 6b  i 5a.

relację przygotowała pani Aldona Chlewińska