DZIEŃ ZIEMI - EARTH DAY

22 kwietnia obchodzony jest jako Dzień Ziemi. W naszej szkole tego dnia można uczestniczyć w konkursie przyrodniczo - językowym zorganizowanym przez p. Małgorzatę Konarzewską i Aldonę Chlewińską. Adresatami są uczniowie klas 4 - 6. Zadanie konkursowe dostępne będzie na szkolnej stronie internetowej w dniu 22.04.2013 pod tytułem Dzień Ziemi - Earth Day. Rozwiązania prosimy przesyłać na adres konarem@wp.pl wyłącznie 22.04. Uczniowie, którzy zdobędą 90% poprawnych odpowiedzi  nagrodzeni zostaną cząstkową oceną celującą z przyrody i j.angielskiego.Wskazane jest korzystanie ze słowników, albumów, galerii fotograficznych oraz Internetu. Zachęcamy wszystkich do udziału i życzymy miłej zabawy oraz sukcesu.