IV Ogólnomiejski Turniej Szachowy Dzielnic Miasta Lublin

Uczniowie naszej szkoły w liczbie 26 osób wzięli udział w środę 17.04.2013 r. w IV Ogólnomiejskim Turnieju Dzielnic Miasta Lublin. Turniej szachowy w systemie szwajcarskim(7 rund) odbył się w Domu Kultury „Skarpa”. Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły uzyskał Kacper Sobieszuk uczeń kl. IV c, który zajął II miejsce (zwyciężył w sześciu spośród siedmiu rund) i w nagrodę otrzymał puchar i awansował do finału Turnieju, który zostanie rozegrany na początku czerwca. Wraz z nim do finału awansowali – wg kolejności miejsc – P. Hańczur kl. V d; Krzysztof Dębski kl. II d; Bartosz Chabros kl. IV a; Kacper Janicki kl. V d. Gratulujemy też pozostałym uczniom nasze szkoły i zarówno im jak i finalistom życzymy dalszych sukcesów.

relację przygotował pan Daniel Osiński