Konkurs czytelniczy literatury angielskiej dla uczniów klas V-VI

W ramach Tygodnia Bibliotek już na początku maja ogłoszony został konkurs czytelniczy literarury angielskiej w oryginale dla uczniów klas V i VI. Książki zostały wyeksponowane w „Kąciku literatury angielskiej” w bibliotece szkolnej.  Zadaniem uczestników było zaznajomienie się z wybraną przez siebie pozycją wydawnictwa Longman oraz wykonanie pracy plastycznej opatrzonej notatką dotyczącą treści lektury. Oceniane były: poprawność tekstu pod względem gramatycznym i leksykalnym w zakresie języka angielskiego, walory artystyczne oraz ogólne wrażenie estetyczne. Najlepsze prace plastyczno - literackie podziwaiać można na pokonkursowej wystawie w holu przy bibliotece.
Komisja konkursowa w składzie: Justyna Kozyrska (przewodnicząca), Ewa Pawłowska – Pecka  wyłoniła następujących laureatów konkursu:

Patrycja Maryniowska kl. VIa

II miejsce (ex aequo)
Pola Branecka kl. Vc oraz Sylwia Widz kl. VIa

III miejsce (ex aequo)
Julia Kaproń kl. VIa, Alicja Caboń kl. VIa oraz Maciej Wcześniak
kl. VIa

Wyróżnienia otrzymują:

Emilia Łakomy kl. Vb
Zuzanna Narębska kl. Vc
Aleksandra Pydyś kl. VIa
Adrian Kieraga kl. VIa
Aleksandra Batyra kl. VIa

Zwycięzcy konkursu otrzymują oceny celujące z języka angielskiego, natomiast osoby wyróżnione otrzymują oceny bardzo dobre.

Gratulujemy!!!