Turniej szachowy

Pięciu uczniów naszej szkoły P. Hańczur kl. V d; Krzysztof Dębski kl. II d; Bartosz Chabros kl. IV a; Kacper Janicki kl. V d; K. Sobieszuk kl. IV c wzięło udział w środę 05.06.2013 r. w Turnieju Finałowym IV Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki Pani Joanny Muchy i Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Turniej odbył się w Warsztatach Kultury ul. Grodzka 5a w systemie szwajcarskim(7 rund). Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły uzyskał Kacper Sobieszuk uczeń kl. IV c, który zajął III miejsce wśród uczniów szkół podstawowych ( zdobył 4,5 p.) a w klasyfikacji OPEN był 23 na 100 uczestników.  Bardzo wysoki wynik zanotował K. Dębski (najmłodszy uczestnik turnieju – uczeń kl. II !!!), który zdobył 3p. Gratulujemy też pozostałym uczniom nasze szkoły i życzymy im w następnych turniejach dalszych sukcesów.

Zakończenie IV Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin 15.06.2013r godz. 14,00, na którym odbędzie się wręczenie nagród i pucharów. Trybunał Koronny ul. Rynek 1, Lublin.

Puchary otrzymują:
Wojciechowski Adam, Jańczak Andrzej, Kałuszyński Andrzej