Spotkanie integracyjne II B

Sobotnie popołudnie 8 czerwca 2013 r. uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą spędzili wspólnie z rodzicami. Spotkanie odbyło się w Tereszynie na działce rodziców Bartka, otoczonej lasem i pięknymi widokami. Podczas wspólnej zabawy udział w różnych konkurencjach sportowych brały drużyny rodzinne, składające się z dzieci i ich rodziców. Przeciąganie liny, wyścigi, dwa ognie, berek, mecz piłki nożnej to tylko niektóre z atrakcji tego popołudnia. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Na koniec rodzice dzieci przygotowali poczęstunek dla uczestników sportowych zmagań w postaci pieczonych na ognisku kiełbasek. Warto było ten czas spędzić na świeżym powietrzu w gronie rodziców, koleżanek i kolegów z klasy.