Zielona szkoła na Roztoczu

Dni 12,13 i 14 czerwca 2013 r. to dla niektórych uczniów z klasy II b pierwszy, samodzielny wyjazd oraz nauka i zabawa w otoczeniu roztoczańskiej przyrody. Zielona Szkoła to czas spędzony z wychowawcą w gronie koleżanek i kolegów z klasy podczas, którego odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i przeżyliśmy ciekawe przygody. Spacerując po Krasnobrodzie odwiedziliśmy m.in. barokowy kościół wraz z klasztorem i ptaszarnią, Kapliczkę na Wodzie, Kaplicę św. Rocha i Park Jurajski. Dzięki uprzejmości Pana elektryka, który zaprosił nas na poligon poznaliśmy jego trudną pracę oraz zasady bezpieczeństwa, o których należy pamiętać podczas kontaktu z urządzeniami elektrycznymi. Wspólne ognisko, wyjścia na lody, wesołe zabawy na pachnącym sosnowymi lasami powietrzu to chwile, które będziemy długo pamiętać. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Zamościu, gdzie w ogrodzie zoologicznym czekały na nas ciekawe okazy zwierząt. Wszyscy wróciliśmy bogatsi o wyjątkowe przeżycia.
Dorota Majcherska