„Pozytywnie Zakręceni”

„Pozytywnie Zakręceni”.

Cała społeczność naszej szkoły już piąty rok aktywnie uczestniczy w akcji zbierania plastikowych nakrętek dla podopiecznych Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia. Każdego miesiąca 4-6 dużych worków z nakrętkami jest dostarczane do siedziby Hospicjum. Ta duża ilość zebranych nakrętek świadczy o wielkim zaangażowaniu uczniów i ich rodziców. Uzyskane fundusze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone są na spełnianie marzeń dzieci i młodzieży z Hospicjum:

- Wyjazdy: do Włoch (w tym na grób Ojca Świętego w Rzymie), do Wiednia, Pragi, Paryża, do Gdyni, do Wrocławia
- Ferie wyjazdowe dla Rodzeństwa Podopiecznych oraz Rodzeństwa w żałobie (Lublin, Warszawa)
- Wyjazdy terapeutyczno-wakacyjne dla Rodzin w żałobie (2 razy do roku)
- Tygodniowe pobyty wakacyjne dla rodzin podopiecznych w Zakopanem, Międzyzdrojach oraz w Krynicy Morskiej.