„MOJA SZKOŁA W OBIEKTYWIE” konkurs fotograficzny dla nauczycieli klas I - VI

„MOJA SZKOŁA W OBIEKTYWIE” konkurs fotograficzny dla nauczycieli klas I - VI

Święto Szkoły SP-28 tuż, tuż… W tym roku obchodzimy XXV lecie nadania imienia naszej szkole. Jest to świetna okazja, abyśmy mogli rozdać nauczycielom dyplomy! Życie szkoły możemy codziennie obserwować, jak również możemy zatrzymać obraz na fotografii. Co zrobić, aby wygrać konkurs?

Na adres otosp28@gmail.com proszę przesłać zdjęcia, w formie cyfrowej w kategoriach:

A. budynek, obiekt
B. uczeń
C. patron szkoły
D. wydarzenie

Na konkurs można przesłać maksymalnie 4 zdjęcia, po jednym z każdej kategorii.Termin przesyłania fotografii: 15 listopada 2013 roku. Proszę podać w e-mailu: imię i nazwisko nauczyciela oraz kategorię zdjęcia. Zwycięzców ogłosimy 25 - 26 listopada 2013 roku. Najlepsze zdjęcia pokażemy na tablicy oraz w prezentacji multimedialnej w holu szkoły, a także na stronie internetowej naszej szkoły www.sp28.lublin.pl. Czekamy na ciekawe ujęcia - organizatorzy konkursu:

Grażyna Kozina
Anna Ogorzałek