Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013

Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie bierze udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2013. Akcja prowadzona jest przed świętami Bożego Narodzenia z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno-wychowawczych.

Gorąco prosimy uczniów i ich rodziców o dary odzieży, obuwia, zabawek, książek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy, żywności długoterminowej i ziemiopłodów, które trafią do najbardziej potrzebujących i pokrzywdzonych przez los. Dary można przynosić od poniedziałku do piątku do sali nr 34  do p. A. Chlewińskiej lub do swoich wychowawców.

Dziękujemy za wsparcie.

zbórkę organizuje i informację przygotowała pani Aldona Chlewińska