Światowy Dzień Kota

Dzień 17 lutego  to Światowy Dzień Kota. Pamiętając o tym członkowie Szkolnego Koła Miłośników Schroniska już wcześniej ogłosili konkurs na kocią fotografię. Trzeba przyznać, że uczniowie chętnie przystąpili do konkursu – może zachęciła ich nagroda – wspólne odwiedzenie schroniska i podopiecznych w kocim boksie. Zdjęcia  są tak piękne, jak piękne ich modele! Członkom koła trudno było wybrać to najpiękniejsze, dlatego zadecydowali, że będą dwie I nagrody. Otrzymają  je: Ola Żak z klasy 4b  i Wiktoria Sępoch z klasy 4e. W poniedziałek 17 lutego członkowie koła rozdawali uczniom i nauczycielom małe kocie pyszczki, które miały przypominać, że właśnie tego dnia nasze puszyste kociaki mają swój świąteczny dzień.

relację przygotowała pani Ewa Indulska-Pikul