300 – lecie Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie

300 – lecie Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie

W 300 – rocznicę powstania Metropolitarnego Seminarium Duchownego uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie pod opieką Janiny Rososzczuk – katechetki, s. Emmanueli i rodziców wzięli udział w spotkaniu Towarzystwa Przyjaciół Metropolitarnego Seminarium Duchownego 1 marca 2014 r. Nasz Pasterz arcybiskup Stanisław Budzik w homilii zachęcał dzieci, aby były uczniami Jezusa i Maryi i patrzyły tak jak Maryja na Jezusa. Ekscelencja arcybiskup Stanisław Budzik dziękował kapłanom głoszącym Ewangelię w kraju i na świecie. Nasz Pasterz prosił o modlitwę w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.

Janina Rososzczuk
 Fot. M. Rosalińska