Chronimy nasze środowisko! - wspólne zajęcia z przedszkolakami

14 maja 2014r. do klasy 2A zawitały dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 79 w Lublinie. 5-latki uczestniczyły we wspólnych zajęciach pod  hasłem Chronimy nasze środowisko! Mali goście z zaciekawieniem słuchali prezentacji swoich starszych kolegów. Dzieci z przedszkola  chętnie brały udział w zajęciach, odpowiadały na zadane pytania  a starsi koledzy  nagradzali ich złotymi medalami. Na koniec lekcji każdy przedszkolaczek otrzymał mały prezent: chłopcy tekturowe rakiety a dziewczynki tekturowe kolorowe ołówki z wizerunkiem naszej szkoły. Zajęcia były bardzo interesujące i ciekawe. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli, że tak naprawdę  absolutnie każdy człowiek mały czy duży ma olbrzymi wpływ na najbliższe otoczenie i świadomiej będzie korzystał z dobrodziejstw cywilizacji.
wych. Małgorzata Smagowska