Podsumowanie VI Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Inni czy tacy sami?”

20 maja zakończyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Inni czy tacy sami?”. Na konkurs napłynęły prace w formie wierszy, opowiadań i pamiętników. Uczestnicy konkursu poruszali w nich problem tolerancji, stosunku do niepełnosprawności, relacji między rówieśnikami. Na konkurs nadesłano 20 prac: ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej, ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Janowie Lubelskim, z Gimnazjum nr 2 w Łęcznej oraz ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie – organizatora konkursu.

I miejsce zajęła Weronika Błażejewska z klasy VId Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej przygotowana przez p. Anielę Daniluk
II miejsce przyznano Marii Nowakowskiej z klasy Vd Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie. Uczennicę przygotowała p. Sylwia Budzyńska
III miejsce zajęła Liliana Michalczuk z klasy Vb Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej. Uczennica została przygotowana przez p. Anielę Daniluk

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Poniżej w załącznikach prezentujemy nagrodzone prace. Nagrody książkowe ufundowane przez Dyrekcję Szkoły oraz podziękowania dla nauczycieli i uczestników wyślemy pocztą.
realcję przygotowała pani Teresa Marczewska

Załączniki do pobrania