Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.

Przedstawienie "Kot w butach"

W ramach kółka Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt uczniowie uczęszczający do świetlicy przygotowali przedstawienie pt. "Kot w butach".

Kółko plastyczne

W ramach działalności kółka plastycznego prowadzonego przez mgr Jolantę Pardus uczniowie uczęszczający do świetlicy uczestniczyli w zajęciach.

Moda ekologiczna

Moda ekologiczna widziana oczami dzieci

Inscenizacja upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja

28 kwietnia dzieci ze świetlicy zaprezentowały klasom 1-3 inscenizację upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja

Warsztaty wielkanocne

Dnia 19 kwietnia 2011,w naszej świetlicy odbyły się warsztaty wielkanocne

Kiermasz na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie

Od wielu lat nasza świetlica uczestniczy w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej pod hasłem "Pola Nadziei"

Legendarne dzieje polskich miast

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Legendarne dzieje polskich miast"

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Beskidy farbą malowane"

Agencja Turystyki Beskidzkiej "Beskidtrek" w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Poznaj Beskidy" zorganizowała dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych konkurs plastyczny "Beskidy farbą malowane".

Zabawa karnawałowa

13 stycznia 2011 roku w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa.

Spotkanie z policjantem

12 stycznia 2011 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z policjantem nt. "Bezpieczeństwo dziecka podczas ferii zimowych".

Akademia z okazji 11 listopada

Z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie uczęszczający do świetlicy, pod opieką pań: I. Irgi, A. Matuszuk i E. Kurasiewicz, przygotowali akademię dla klas I-III.