Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.

Podsumowanie konkursu "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole"

Dnia 12 czerwca 2012 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".

Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole

Zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły oraz dzieci z osiedlowych przedszkoli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Zaprojektuj plac zabaw w mojej szkole".

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

23 kwietnia dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Dałek i Anny Jałowińskiej przedstawiły inscenizację upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

II edycjia Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast"

Na II edycję Międzyszkolnego Konkursu plastycznego "Legendarne dzieje polskich miast" wpłynęło 84 prac z 10 szkół. Komisja w składzie: Jolanta Bodo, Iza Irga, Ewa Pecka wyłoniła zwycięzców, którym gratulujemy.

Kiermasz wielkanocny

Zgodnie z tradycją naszej świetlicy w ostatnich dniach marcach odbył się kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez dzieci pod kierunkiem pań ze świetlicy.

Spotkanie z inspektorami Straży dla Zwierząt

Koło Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działające w naszej szkole zorganizowało spotkanie z inspektorami Straży Ochrony zwierząt.

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin

Dnia 5 stycznia 2012 odbyło się spotkanie wychowanków świetlicy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej m. Lublin pt. "On Ci może pomóc..."

Kiermasz świąteczny

W dniach 13 - 14 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód zasilił konto jadłodajni im. Brata Alberta, przygotowującej posiłki dla ubogich i bezdomnych.

Podsumowanie II edycji konkursu plastycznego "Patron mojej szkoły"

Dnia 28 listopada 2011 roku rozstrzygnięto II Edycję Konkursu Plastycznego „Patron mojej szkoły”. Nadesłano 77 prac z ośmiu szkół .

Święto Niepodległości

W 93 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci uczęszczające do świetlicy pod kierunkiem Anny Matuszuk, Elżbiety Kurasiewicz i Małgorzaty Szabelskiej przygotowały przedstawienie pt. "Dzień Niepodległości - czyli rzecz o Generale Kwiatkowskim".

Tydzień eTwinning w świetlicy

Od 24 X do 28 X w naszej szkole odbywał się Tydzień eTwinning. Dzieci ze świetlicy wraz z wychowawczyniami "podróżowały" po wybranych krajach Europy.

Pola Nadziei

14 października dzieci uczęszczający do świetlicy posadziły ponad 100 cebulek żonkili na Polu Nadziei.