Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Zespół 2.0

shadow


Szkolny Zespół 2.0 w roku szkolnym 2014/2015 tworzą:

Dyrektor szkoły - Pan Marek Błaszczak

Koordynator programu - Pani Kinga Gawrońska



Nauczyciele:
  • Pani Anna Chodun - nauczyciel przyrody
  • Pani Agnieszka Gabis - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pani Klaudia Irga - wychowawca w świetlicy szkolnej
  • Pani Anna Jałowińska - nauczyciel zajęć technicznych i komputerowych
  • Pani Anna Kalisz - nauczyciel bibliotekarz
  • Pani Edyta Krawczyk - wychowawca w świetlicy szkolnej
  • Pani Aneta Mamcarz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pan Daniel Osiński - nauczyciel historii
  • Pani Marzanna Pogonowska - nauczyciel języka polskiego
  • Pani Anna Szum - nauczyciel zajęć komputerowych
  • Pani Monika Tarkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie integracyjnej
  • Pani Agnieszka Zybura - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Szkolny Zespół 2.0 w roku szkolnym 2013/2014 tworzyli:


Dyrektor szkoły - Pan Marek Błaszczak
 
Koordynator programu - Pan Grzegorz Pyda
 
 
Nauczyciele:
  • Pani Barbara Bałdyga - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie integracyjnej
  • Pani Anna Chodun - nauczyciel przyrody
  • Pani Kinga Gawrońska - pedagog specjalny, nauczyciel specjalista
  • Pani Małgorzata Konarzewska - nauczyciel przyrody
  • Pani Justyna Kozyrska - nauczyciel języka angielskiego
  • Pani Katarzyna Łukowska - nauczyciel języka angielskiego
  • Pani Małgorzata Smagowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pani Aneta Szymańska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pani Monika Tarkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w klasie integracyjnej
  • Pani Magdalena Tkaczyk - pedagog specjalny, nauczyciel specjalista w klasie integracyjnej
  • Pani Dorota Wilgat - pedagog specjalny, nauczyciel specjalista w klasie integracyjnej
  • Pani Iwona Anna Żak - pedagog specjalny, nauczyciel specjalista w klasie integracyjnej

Szkolny Zespół 2.0 w roku szkolnym 2012/2013 tworzyli:
 
Dyrektor szkoły - Pan Marek Błaszczak

Koordynator programu - Pani Anna Szum

Nauczyciele:
Pani Katarzyna Bryłowska - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Pani Sylwia Budzyńska - nauczycielka j. polskiego i j. angielskiego
Pani Anna Chodun - nauczycielka przyrody
Pani Beata Dwojakowska-Bukowska - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Pani Kinga Gawrońska - pedagog specjalny
Pani Małgorzata Konarzewska - nauczycielka przyrody
Pani Teresa Marczewska - nauczycielka j. polskiego
Pani Dorota Namysławska - nauczycielka przyrody
Pan Daniel Osiński - nauczyciel historii
Pani Marzanna Pogonowska - nauczycieleka j. polskiego
Pan Grzegorz Pyda - nauczyciel matematyki
Pani Zofia Starownik - nauczycieleka j. polskiego
Pani Hanna Wicha - nauczycielka matematyki
Pani Marzena Wróblewska - nauczycieleka j. polskiego

Uczniowie:
Agata Czarnecka - klasa IV b
Miłosz Komada - klasa IV b
Wojciech Kowalczyk - klasa IV b
Aleksandra Pszczoła - klasa IV b

Nauczyciele współpracujący z Zespołem:
Pani Halina Majdan - pedagog szkolny
Pani Ewa Pawłowska-Pecka - nauczyciel bibliotekarz