Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych

W dniu 24 maja 2013 roku w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Rozumiem co czytam”

W dniu 16 maja odbył się Międzyszkolny Konkurs „Rozumienie czytanego tekstu” VIII Edycja. Naszą szkołę reprezentowało dziesięciu uczniów.

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - uroczyste podsumowanie eliminacji wojewódzkich

W dniu 20 maja 2013 r. w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym odbyło się uroczyste podsumowanie eliminacji wojewódzkich XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej pt. „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VI B Magdalena Bojarska wraz z opiekunem p. Danielem Osińskim.

Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki

Dobiegł końca wojewódzki etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013. Dziewięciu uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata!!!

Konkursy przedmiotowe - etap okręgowy

Pod koniec listopada zakończyły się okręgowe eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że aż 13 osób zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK W PŁYWANIU: NASZE DZIEWCZĘTA NAJLEPSZE W WOJEWÓDZTWIE, CHŁOPCY Z BRĄZOWYM MEDALEM!!!

Rewelacyjnie spisała się reprezentacja naszej szkoły na odbywających się w Zamościu finałach Wojewódzkich Igrzysk w Pływaniu. Nasze dziewczyny okazały się najlepsze, zdobywając w wyścigu sztafetowym 8 x 25 m st. dowolnym złoty medal i okazały puchar dla mistrzyń województwa lubelskiego. Chłopcy po wspaniałej walce wywalczyli trzecie miejsce i medal brązowy.

Wizyta Mikołaja w klasie "0"

Dnia 6.12.2012 roku szkołę odwiedził Św. Mikołaj wraz z dwoma Śnieżynkami. Trafił do wszystkich oddziałów naszej szkoły i obdarował uczniów słodkim prezentem.

Spotkanie andrzejkowe

30.11.2012 roku w zerówce odbyło się spotkanie andrzejkowe przygotowane przez pp. Alicję Sak i Monikę Kupczak.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej m. Lublin 2012/2013 w sztafetach pływackich i pływaniu indywidualnym chłopców i dziewcząt

15 listopada na pływalni naszej Szkoły odbyły się Mistrzostwa Lublina w Pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wielki sukces odnieśli nasi uczniowie wygrywając rywalizację w sztafetach dziewcząt i chłopców oraz odnosząc wiele sukcesów w wyścigach indywidualnych.

Ogólnopolska akcja "Śniadanie daje moc"

W dniu 8.11.2012 roku braliśmy udział w akcji „Śniadanie daje moc”. Głównym celem było promowanie zdrowego śniadania i integrowania klasy poprzez wspólne przygotowanie i spożywanie go.

„Kryształowa malwa” w naszej szkole

Dnia 18 października 2012 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się finał IX edycji konkursu „Kształtujemy tożsamość krajobrazu", którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Lublinie we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Szkoły, które założyły i prowadzą najwyżej ocenione przez komisję konkursową ogrody, zostały wyróżnione cennymi nagrodami. W tej grupie zwycięzców znalazła się nasza szkoła...

Konkursy przedmiotowe - etap szkolny

5 października zakończyły się szkolne eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że aż 28 osób z naszej szkoły weźmie udział w zmaganiach okręgowych. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!! A oto wyniki:

Wycieczka do lasu uczniów klasy "0"

12.10.2012 najmłodsi uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Dąbrowy w Nadleśnictwie Świdnik.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Lublina w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 04.10.2012 w wąwozie przy ul.Kleeberga odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Lublina w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły po rewelacyjnym finiszu na ostatniej zmianie wyprzedziła SP 51 i zajęła II miejsce.